ОКУАСП є організацією колективного управління, що на підставі Закону України «Про авторське право і суміжні права» здійснює ліцензування музичних творів для використання в бізнесі способом публічного виконання (виконання в закладах роздрібної торгівлі, громадського харчування, обслуговування, розваг, тощо). Статус організації підтверджено свідоцтвом встановленого зразка, виданим Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України (№ 18/2011 від 24 січня 2011 року).

ОКУАСП діє  на підставі повноважень, отриманих за договорами від правовласників – авторів та інших суб’єктів майнових авторських прав на музичні твори. Каталоги наших партнерів охоплюють величезну кількість творів – це десятки мільйонів музичних композицій. Перелік наших партнерів наведений в розділі НАШІ ПАРТНЕРИ-ПРАВОВЛАСНИКИ. Правовласники безпосередньо керують організацією шляхом участі в органах управління ОКУАСП (див. розділ МЕНЕДЖМЕНТ ОКУАСП).

Серед наших партнерів-підприємців, які вже оформили ліцензії та надійно захистили свій бізнес, понад 16000 закладів, від маленьких барів та кав’ярень до національних мереж ресторанів та супермаркетів.

Той факт, що ОКУАСП користується довірою такого представницького та широкого кола правовласників і підприємців, свідчить про надійність ОКУАСП як партнера та про міцність наших гарантій.

Належний правовий статус, наявність наданих правовласниками повноважень, неосяжні каталоги, професіоналізм наших фахівців дозволяють ОКУАСП гарантувати всім нашим партнерам-підприємцям, користувачам музичного контенту, надійний захист від будь-яких негараздів, штрафів і санкцій пов’язаних із використанням музики в бізнесі.

Укладаючи угоди з підприємцями (фактично цю роботу виконує за нашим дорученням ОКУ УЛАСП), ми беремо на себе зобов’язання у випадку виникнення будь-яких претензій забезпечити захист підприємця та надати йому безкоштовну юридичну підтримку, включно з представництвом у суді. Це зобов’язання зафіксовано в наших стандартних угодах (див. розділ КОРИСТУВАЧАМ – ЗРАЗКИ ДОГОВОРІВ).

Наразі законодавство передбачає суворі санкції за використання музики в бізнесі без ліцензії – від 32 000 грн. за кожен трек. Тож підприємцю набагато вигідніше сплачувати необтяжливу суму роялті та не мати проблем з судовими позовами.

Ми надаємо простий та надійний засіб захисту вашого бізнесу.

Запрошуємо підприємців України до співпраці.

Контакти: 02002, м. Київ, вул. Андрія Аболмасова, 5, 2 поверх, +38(044) 362-15-56, office@okuasp.org

Контакти наших представників у регіонах дивіться в розділі КОРИСТУВАЧАМ – ПРЕДСТАВНИКИ.