Ужгородський Chester pub сплатить 32 000 гривень штрафу за нелегальне використання музики

Господарський суд Закарпатської області зобов’язав власника ужгородського кафе Chester Pub сплатити 32 000 гривень штрафу за нелегальне використання музики.

Рішення суду по справі за позовом Організації колективного управління авторськими і суміжними правами (далі – ОКУАСП), в інтересах приватного підприємства «Світова музика», було прийнято 18 липня 2017 року.

Підставою для подання позову стало контрольне прослуховування музичних творів у приміщенні кафе Chester Pub, розташованого за адресою м. Ужгород, вул. Льва Толстого,  29б. Зокрема, було зафіксовано використання творів «You’re Gonna Go Far Kid», (виконавець Offspring) та «Ghost Town» (виконавець Adam Lambert). Також під час фіксації представником ОКУАСП було встановлено що в закладі відсутній договір чи інші підстави законного використання музичних творів.  Підприємницьку діяльність у цьому закладі здійснює ФОП Шанта Іван Юрійович.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив наступне:

– ОКУАСП є організацією колективного управління на колективній основі майновими правами суб’єктів авторського права і (або) суміжних прав;

– Авторськими правами на музичні твори «You’re Gonna Go Far Kid» та «Ghost Town» управляє ПП «Світова музика»;

– Між ОКУАСП і ПП «Світова музика» 1 січня 2016 року укладений Договір №АУ010116 про управління майновими авторськими правами;

– Відповідач не надав доказів про укладення ним угод, які забезпечують виконання вимог закону щодо використання музичних творів шляхом публічного виконання.

З огляду на наведені вище факти, суд ухвалив рішення про стягнення з ФОП Шанта Іван Юрійович грошової компенсації у розмірі 32 000 грн.

З повним текстом Рішення господарського суду Закарпатської області можна ознайомитися за посиланням: www.reyestr.court.gov.ua/Review/67834740.               

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK