Суд зобов’язав івано-франківський ресторан «Три Мушкетери» сплатити штраф 32 000 грн. за нелегальне використання музики

Господарський суд Івано-Франківської області зобов’язав власницю клубу «Три мушкетери» сплатити штраф у розмірі 32 000 гривень за нелегальне використання музики.

Рішення суду по справі № 909/452/17 за позовом приватної організації «Організація колективного управління авторськими і суміжними правами» (ОКУАСП, партнерська організація УЛАСП) в інтересах ТОВ «Ворнер Мюзік Україна» було ухвалено 25 липня 2017 року.

Позовні вимоги обґрунтовані зафіксованим фактом незаконного використання музичних творів у приміщенні ресторану «Три мушкетери», що знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, буд. 14. Господарську діяльність в закладі здійснює ФОП Одновол Т.С. Зокрема, представником ОКУАСП було зафіксовано публічне виконання творів «Stressed Out» та «Sing Me To Sleep», про що було складено  акт фіксації № 03/11/16 від 16 листопада 2016 р.

В ході розгляду справи суд встанови наступне:

– ОКУАСП є організацією колективного управління на колективній основі майновими правами суб’єктів авторського права і (або) суміжних прав;

– ОКУАСП здійснює управління майновими авторськими правами ТОВ «Ворнер Мьюзік Україна» на підставі укладеного договору від 24 січня 2014 р. № АВ-24012014/01 про управління майновими авторськими правами, зокрема щодо музичних творів «Sing Me To Sleep» (виконавець Alan Walker, автори Borgen, Jesper; Bertelsen Magnus; Froen, Anders; Greve, Gunnar; La Verdi, Tommy; Solheim, Iselin; Walker, Alan) та «Stressed Out» (виконавець Twenty One Pilots, автор Joseph, Tyler);

– відповідач не надав доказів про укладення ним угод, які забезпечують виконання вимог Закону України «Про авторське право і суміжні права» щодо використання музичних творів шляхом публічного виконання.

Враховуючи наведене, суд ухвалив рішення стягнути з ФОП Одновол Т.С.   компенсацію за порушення майнових авторських прав у розмірі 32 000 грн. та 800 грн. судового збору.

З повним текстом Рішення Господарського суду Івано-Франківської області можна ознайомитися за посиланням: www.reyestr.court.gov.ua/Review/68067841.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK