ONUKA і The Maneken поповнили список артистів ОКУАСП

У вересні перелік авторів Організації колективного управління авторськими та суміжними правами поповнився провідними українськими артистами нової хвилі – проектами ONUKA, The Maneken та The Elephants. Між виконавцями та ОКУАСП був підписаний договір на управління майновими авторськими правами.

Проект співачки Наталії Жижченко ONUKA – один з найбільш самобутніх гуртів сучасної української сцени, що поєднує у своєму саунді традиційний український фольк та електронні біти. Виступ  ONUKA під час цьогорічного конкурсу Євробачення став одним з моментів, що найбільш запам’ятався глядачам, а також підкорив серця європейських меломанів. Вже наступного ранку після виступу альбом ONUKA  «Vidlik» очолив електронні чарти Великобританії, Німеччини, Польщі, Нідерландів, Данії та Швеції.

The Maneken – проект відомого електронного музиканта Євгена Філатова. Наприкінці 2016 року The Maneken видав свій сьомий альбом «Sale%» і веде активну гастрольну діяльність.

Молодий інді колектив із Сум The Elephants – це підопічні Євгена Філатова, що співають англомовні пісні і відрізняються стовідсотково європейським саундом.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK