ОКУАСП вітає авторів, виконавців та правовласників із Всесвітнім днем авторського права!

23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права. Ця дата відзначається з 1996 року за ініціативою ЮНЕСКО і покликана просувати ідею захисту авторського права.

ОКУАСП вітає з цим святом всіх своїх авторів, виконавців та правовласників! Дякуємо вам за довіру і плідну співпрацю! Наша організація невпинно докладає зусилля для того, аби використання музики у комерційній діяльності відбувалося в рамках Закону України «Про авторське право та суміжні права». Ми й надалі будемо застосовувати надані нам законом повноваження для захисту прав творців музики та притягнення до відповідальності користувачів, які нелегально використовують музичний контент або не сплачують роялті за чинними угодами.

Від імені всіх правовласників, авторів та виконавців, висловлюємо подяку власникам бізнесу, які не залишаються осторонь питання захисту авторських прав на музику і своєчасно сплачують роялті. Завдяки нашим спільним зусиллям розвивається музична індустрія України. Адже музика є цінністю для бізнесу, а творці музичного контенту роблять важливий внесок у вдосконалення іміджу та атмосфери всіх видів закладів і мають законне право отримувати авторську винагороду за свою працю.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK