Київський ТРЦ «Блокбастер» сплатить 32 000 гривень компенсації за незаконне використання музики

Господарський суд міста Києва зобов’язав власника одного з найбільших розважальних центрів столиці – «Блокбастер» – сплатити 32 000 гривень штрафу за нелегальне використання музики. 4 липня 2017 року було ухвалено відповідне рішення у справі за позовом Організації колективного управління авторськими і суміжними правами (далі – ОКУАСП), в інтересах ТОВ «Ворнер Мьюзік Україна».

Підставою для подання позову стало проведення представником ОКУАСП  фіксації фактів використання музичних творів в приміщені ТРЦ «Блокбастер», який знаходиться за адресою м. Київ, просп. С. Бендери, 34-В. Зокрема, було зафіксовано використання пісні «Give it 2 me» (виконавець Madonna, Williams Pharrell). Господарську діяльність у ТРЦ «Блокбастер» здійснює ТОВ «Кібер центр Блокбастер».

Розглянувши матеріали справи, суд встановив наступне:

– ОКУАСП є організацією колективного управління на колективній основі майновими правами суб’єктів авторського права і (або) суміжних прав;

– виключні майнові авторські права на музичний твір «Give it 2 me» належать ТОВ «Ворнер Мьюзік Україна»;

– між ОКУАСП та ТОВ «Ворнер Мьюзік Україна» 24.01.2014 укладено Договір № АВ-24012014/01 про управління майновими авторськими правами;

– відповідач не надав доказів укладення угод із правовласниками, які б дозволяли публічне виконання вказаного твору.

З огляду на ці факти суд встановив, що  ТОВ «Кібер центр Блокбастер» використав спірний музичний твір без дозволу відповідного правовласника та без сплати авторської винагороди.  Отже, з відповідача підлягає стягненню 32  000,00 грн. грошової компенсації.

З повним текстом Рішення господарського суду міста Києва можна ознайомитися за посиланням: www.reyestr.court.gov.ua/Review/67763573.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK