Київський ресторан Wine City Grill сплатить 29 000 гривень за використання музики без дозволу та сплати роялті

5 липня 2017 року Київський апеляційний господарський суд виніс Постанову у справі про стягнення грошової компенсації з київського ресторану Wine City Grill за незаконне використання музики.

Власники ресторану мають сплатити 29 000 грн. за позовом «Організації колективного управління авторськими та суміжними правами» (далі – ОКУАСП) в інтересах ТОВ «Умиг Мьюзік». Позовні вимоги ОКУАСП були мотивовані фіксацією неправомірного використання  у приміщенні ресторану “Wine City Grill” музичних творів, зокрема треків “I wan`t cha” у виконанні New Mondo feat Lisa Shaw та “Umbrella” у виконанні Lua Blanco.

Зауважимо, що Wine City Grill – це один з ресторанів мережі Family Grill. Інші заклади мережі – Tiesto Grill та Vodka Grill є клієнтами партнерської організації УЛАСП та використовують музику легально, регулярно сплачуючи роялті. Отже, не дотримання норм Закону України «Про авторське право та суміжні права» у підприємницькій діяльності “Wine City Grill” призвело до сплати штрафу у сумі, якої власникам мережі вистачило б на кілька років сплати роялті за ліцензійною угодою на використання музики.

З повним текстом Постанови Київського апеляційного господарського суду України можна ознайомитися за посиланням: www.reyestr.court.gov.ua/Review/67620630.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK